SKLADOM

Nižšie nájdeš kabelky z našich predchádzajúcich kolekcií, z ktorých máme k dispozícii už len posledný kus.

2v1 Baguette & Clutch

Netradičná zemitá farba, to je naša Taupe kabelka. Jedno putko má zabudované vo vrchnej časti, a umožňuje tak nosenie kabelky v ruke. Súčasťou je aj baguette putko s dĺžkou 70 cm, ktoré umožňuje nosiť Taupe pod ramenom. Kabelka má strieborné kovanie.

CENA: 70 €

ROZMERY: dĺžka 22 cm (vnútorná dĺžka 20 cm) x výška 13 cm x šírka 3.5 cm

2v1 Ľadvinka & Wristlet

Naša kabelka Valentina je ideálnou voľbou, ak preferuješ mať na prechádzke či na rande „voľné ruky“. Jej farba krásne rozžiari akýkoľvek outfit. Úchyty na zadnej strane umožňujú Valentinu nosiť ako ľadvinku na akýkoľvek opasok z tvojho šatníka. Súčasťou je aj putko na zápästie, ktoré ti umožní Valentinu nosiť v ruke. Kabelka má strieborné kovanie.

CENA: 55 €

ROZMERY: dĺžka 16 cm (vnútorná dĺžka 14 cm) x výška 10 cm x šírka 3.5 cm

Ľadvinka

Tmavohnedá kabelka s názvom Marron patrí do ponuky nadčasových ľadviniek. Úchyty zabudované na zadnej strane ti umožnia nosiť Marronku na akomkoľvek opasku, a využiť ju na rôzne príležitosti. Kabelka má mosadzné kovanie.

CENA: 50 €

ROZMERY: dĺžka 15.5 cm (vnútorná dĺžka 13.5 cm) x výška 10 cm x šírka 4 cm

2v1 Clutch & Ľadvinka

Azuro je originálna kabelka podlhovastého tvaru, ktorú možno nosiť uchytenú na tenšom opasku. S putkom na zápästie, ktoré je súčasťou balenia, ju možno nosiť v ruke. Kabelka má tmavé kovanie.

CENA: 40 €

ROZMERY: dĺžka 18.5 cm (vnútorná dĺžka 16.5 cm) x výška 8 cm x šírka 3.5 cm