FAQ

Kde vyrábame naše kabelky?
Všetky kúsky vyrábame ručne v našom malom ateliéri v malebnej dedinke Marianka pri Bratislave. Koža používaná k výrobe pochádza predovšetkým z koželužne v Španielsku, pár kúskov kupujeme v talianskej koželužni. Drevo pochádza zo Slovenska.

Prečo kombinácia kože a dreva?
Koža a drevo patria medzi najstaršie prírodné materiály používané tisícky rokov dozadu našimi predkami. Verím, že tieto materiály sú prostriedkom, akým prispieť k slowfashion, nakoľko jedna kvalitná a ľahko kombinovateľná kabelka môže nahradiť niekoľko iných kabeliek v tvojom šatníku. Ak sa o tvoju koženo-drevenú kabelku budeš správne a s láskou starať, bude ťa tešiť roky.

Ako si môžem objednať?
Objednať si môžeš emailom na info@ledabags.sk alebo cez objednávkový formulár.

Ako dlho budem čakať na kabelku?
Kabelky, ktoré sú k dispozícii skladom, sa snažíme doručiť v období jedného týždňa. Doručenie kabelky, ktorú pre teba vyrábame na mieru, je 3 týždne. O dĺžke trvania výroby a doručení ťa budeme informovať. Ak by si kabelku potrebovala skôr, prosím neváhaj ma kontaktovať na info@ledabags.sk.

Akým spôsobom za tovar zaplatím?
Nakoľko väčšina produktov je vyrábaná na mieru, po potvrdení objednávky a doladení prípadných detailov ti emailom zašleme údaje k platbe.

Ako sa starať o kožu?
Zvieracia koža, rovnako ako aj ľudská, potrebuje pravidelnú a správnu starostlivosť. Pri nedostatočnej starostlivosti sa môže koža vysušiť a popraskať. Odporúčame preto kabelku nenechávať na priamom slnku alebo daždi. Pri dlhšom nepoužívaní ju odporúčame odložiť do prachového vrecúška, ktoré ti pribalíme ku každej objednávke. Na čistenie použi teplú vodu a jemnú handričku – stačí len pár krát nečistotu pretrieť tak, aby sa koža nepoškrabala.

Moja kabelka má drobnú vadu
Ako určite vieš, koža a drevo sú prírodné materiály, robia každú kabelku jedinečnou. K výrobe sa snažíme vyberať vždy kvalitné kúsky bez vád, no predovšetkým pri koži sa môže na povrchu objaviť menší škrabanec alebo fliačik, ktoré vznikli spravidla ešte počas života zvieraťa, z ktorého pochádzajú. Všetky tieto nedokonalosti sú prirodzenou súčasťou, prosím preto tieto drobné nedokonalosti toleruj ako súčasť tvojej jedinečnej koženo-drevenej kabelky. Pokiaľ je však zlé niečo iné, určite sa nám ozvi na info@ledabags.sk.

Máš záujem o spoluprácu?
Ak si bloger, influencer alebo fotograf, prípadne sa tiež venuješ lokálnej tvorbe a chceš s nami spolupracovať, sme otvorení tvojim nápadom! Napíš nám na info@ledabags.sk.